زيمنس | siemens  ابزار دقيق ابزار دقيق .

ابزار دقيق

زيمنس | siemens

siemens

شركت زيمنس  Siemens

نمايندگي زيمنس

نمايندگي زيمنس در ايران

نمايندگي siemens

 

نمايندگي زيمنس در ايران

 

در حدود 160 سال پيش در آلمان شركت زيمنس siemens توسط شخصي بنام ورنر زيمنس v. siemens تاسيس شد. ورنر زيمنس يك كشاورز زاده بود كه علاقه بسيار زيادي به رشته برق داشت و به همين علت با تلاش و همت بالا شركتي در زمينه برق را تاسيس نمود.

 

ورنر به كمك برادرش كارل زيمنس روز به روز شركت زيمنس siemens را گسترش داد و بعد ها فرزند او نيز كه در سال هاي 1891 تا 1918 مدير عامل شركت بود نقش مهم و بسزايي را در پيشرفت شركت ايفا نمود. بعد از آن فرزند ديگر ورنر بنام فردريش به مدت 15 سال مديريت شركت زيمنس siemens را بر عهده گرفت. نوه ورنر بنام ارنست زيمنس پس از رسيدن به مديريت شركت زيمنس siemens  اقدام به باز سازي و ارتقا شركت گرفت.

 

نمايندگي زيمنس در ايران

 

بعد از گذشت اين سال ها شركت زيمنس siemens بيش از 130000 محصول مختلف در زمينه هاي اتوماسيون صنعتي (PLC, HMI, DCS, … ) ، قدرت (انواع الكترو موتورها و كليد هاي LV & MV و DRIVE و ... ) و نيز تجهيزات ابزار دقيق از جمله فلومتر، ترنسميتر اندازه گيري سطح، فشار، دما ، انواع سويچ ها و... را دارا مي باشد.

 

امروزه شركت زيمنس siemens به عنوان يكي از بزرگترين ترين و سودآورترين شركت هاي دنيا محسوب مي گردد به طوري كه در سال 2007 ميلادي فروش شركت زيمنس siemens از مرز 110 ميليارد دلار بالاتر رفت و نمايندگان آن بيشتر از 180 كشور افزايش يافت. در حال حاضر كلاوس كلاينفيلد مدير عامل شركت زيمنس siemens مي باشد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ اسفند ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۰۶:۱۲ توسط:مرتضي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :