نمايندگي تجهيزات ابزار دقيق ABB  ابزار دقيق ابزار دقيق .

ابزار دقيق

نمايندگي تجهيزات ابزار دقيق ABB

 

تجهيزات ابزار دقيق ABB 

نمايندگي تجهيزات ابزار دقيق ABB 

ABB Instruments Tools

ABB Instrumentation

نمايندگي ابزار دقيق ABB | ابزار دقيق ABB | تجهيزات ابزار دقيق  ABB Instruments Tools | ABB

نمايندگي ABB در ايران

شركت ABB

 

تاريخچه شركت instrumentation.limoblog.ir">ABB

 

instrumentation.limoblog.ir">ABB يك شركت جهاني پيشرو در صنعت برق و فناوريهاي خودكار است كه مشتريان صنعتي و غيرصنعتي خود را در دستيابي به عملكرد و بهره وري بالا ياري مي كند.

 

تاريخچه تاسيس شركت سوئدي instrumentation.limoblog.ir">ABB به اواخر قرن نوزدهم برمي گردد و اين شركت با بيش از 120 سال فعاليت و تجربه، خدمات و محصولات فراواني را به جهان عرضه كرده است. امروزه instrumentation.limoblog.ir">ABB با حدود 152000 كارمند در بيش از 100 كشور جهان مشغول فعاليت است و در كليه زمينه هاي كسب و كار خود جزو سه شركت برتر دنياست.

تجهيزات ابزار دقيق ABB

 

 

استراتژي شركت instrumentation.limoblog.ir">ABB

 

استراتژي instrumentation.limoblog.ir">ABB ساده است: ارزش آفريني بيشتر براي مشتريان ازطريق ايجاد يك سازمان ناب. براي انجام اين كار ما بايد مشتريانمان را خوب بشناسيم و به آنها كمك كنيم تا كارآمدتر باشند.

 

نمايندگي تجهيزات ابزار دقيق ABB

 

مــا هنگامي در كسب و كار خود موفق مي شويم كه مشتريانمان در كار خود موفق باشند. instrumentation.limoblog.ir">ABB مشتريان صنعتي و غيرصنعتي خود را در دستيـــابي به عملكرد و بهره وري بالا و به طــــور همزمان كاهش اثرات مخرب زيست محيطي ياري مي كند.

 

 

محصولات شركت ABB در زمينه ابزاردقيق

 

ابزار دقيق ، پايه كنترل فرآيند هاي صنعتي محسوب مي شود. براي كنترل فرآيندهاي پيچيده صنعتي از قبيل فرآيندهاي مرتبط با صنايع نفت ، گاز و پتروشيمي و ... لزوم استفاده از انواع مختلف تجهيزات ابزار دقيق اجتناب ناپذير است.

كمپاني abb

 

در فرايندها ي صنعتي ممكن است كميتهاي متعددي همچون دما ، دبي ، فشار ، سطح و... به طور همزمان اندازه گيري شوند. امروزه ابزار دقيق از سيستمهاي آنالوگ مطلق به سيستمهاي هوشمند كه محدوده آن از پتانسيومترهاي ساده تا آنالايزر هاي پيچيده توسعه پيدا كرده است.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۴۴:۴۸ توسط:مرتضي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :